• Verhuur en Verkoop
  • Dé modificatie specialist
  • Bezorging door heel Nederland en België
+31 85 2017317
phone

Over sedna

De medewerkers van SEDNA Containers zijn al meer dan 20 jaar actief in het verkopen en verhuren van nieuwe en gebruikte zee-opslag containers, accommodatie containers, koelcontainers, special containers en offshore containers. Wij zijn een nuchtere onderneming met oog voor kwaliteit en vakmanschap. Het belang van onze klanten staat bij ons voorop. Of het nu gaat om de olie en gas, industrie, bouw, export, particulieren of overheid, onze klanten kiezen voor SEDNA Containers, omdat we maatwerk leveren. Onze mensen hebben kennis van de producten en de branche en zijn hierdoor uitstekend in staat om in te spelen op de behoeften van onze klanten. De SEDNA medewerkers krijgen bovendien bij SEDNA Containers alle ruimte om hun talenten verder te ontwikkelen. SEDNA Containers ofwel “Professionals in containers”.

Henk Rademaker

Functie: Adviseur verkoop, verhuur en modificatie
Tel.: +31 85 2017 317 / +31 (0)6 30 69 34 39
E-mail: henk@sednacontainers.com

Anique Renzen

Functie: Marketing en back office
Tel.: +31 (0) 85 2017 317
E-mail: anique@sednacontainers.com

Nick Weers

Functie: Operations
Tel.: +31 (0) 85 2017 317 / +31 (0)6 83 10 58 40
E-mail: nick@sednacontainers.com

Jan Meiring

Functie: Adviseur verkoop, verhuur en modificatie
Tel.: +31 (0) 85 2017 317 / +31 (0)6 13 81 49 25
E-mail: jan@sednacontainers.com 

Marike Klaverstijn

Functie: Administratie
Tel.: +31 (0) 85 2017 317
E-mail: marike@sednacontainers.com

Rowdy Lücken

Functie: Business Development & Marketing
Tel.: +31 (0)85 2017 317 / +31 (0)6 83 59 98 03
E-mail: rowdy@sednacontainers.com

Ronald van Pelt

Functie: Verkoop, Verhuur & Modificatie
Tel.: +31 (0)85 2017 317 / +31 (0)6 83 65 26 51
E-mail: ronald@sednacontainers.com

Functie:
Tel.:
E-mail: